Apie mus

  • 2007 m. švedė Petra Maison nusprendė sujungti dvi savo aistras gyvenime. Ji sukūrė stilingų, praktiškų drabužių asortimentą, pritaikytą MOTERIMS, dirbančioms sode, ir pavadino jį Garden Girl. Juk kiekvienai veiklai turi būti tam tikra apranga - patogi, komfortiška, stilinga. Galima slidinėti ir su džinsais, bet ar Jūs taip darote?

    Garden Girl greitai išaugo į prekės ženklą, žinomą visame pasaulyje. Ir nėra ko stebėtis, nes Garden Girl turi tiek daug gražių dalykėlių, kad neįmanoma neaikčioti - pagaliau kažkas pagalvojo ir apie moteris, kurios nori ne tik stilingo kiemo, bet ir stilingos aprangos. Šiuose drabužiuose paslėpta tiek daug naudingų kilpelių, kišenių, ir kitų reikalingų dalykų, apie kuriuos pagalvoji tik tada, kai reikia kažkur pasidėti pirštines, sekatorių, sėklų pakelį ar telefoną... Ir štai su Garden Girl visada tų kišenėlių tiek, kiek reikia!!!

    Juk nusipelnėte būti savo sodo karalienėmis!

    Garden Girl švediški stilingi sodo drabužiai ir aksesuarai jau Lietuvoje!!! Susipažinkite su "Garden Girl" ambasadorėmis - visada besišypsančios Kristina ir Lina. 

    Sveiki atvykę į sodą!